TÜRSAB ROTA

TÜRSAB, Türkiye seyahat endüstrisine yeni bir soluk getirecek olan ülke ekonomisine önemli katkı sağlayacak “Turizmin Yeni Rotası” TÜRSAB Rota projesini hayata geçirmiştir. 

TÜRSAB ROTA, Dünyamızın son derece hızlı bir dönüşümden geçtiği bu dönemde, dijital çağa ve akla uygun yatırımlarla turizm sektörünün canlanmasına ve Seyahat Acentalarının gelişiminde önemli rol oynayacaktır.

TÜRSAB ROTA projesi ile sektörümüzün uzun yıllardır hayalini kurduğu ve iç turizm açısından son derece önemli olan dev dijital dönüşüm başlatılmıştır.  

TÜRSAB ailesinin altı aylık çalışması sonucu milli ve yerel anlayış ilkesiyle ortaya çıkan, TÜRSAB ROTA projesi ile değişen ve gelişen dünyada ülkemizin ve sektörümüzün menfaatlerini geliştirmeyi hedefledik. 

TÜRSAB, Dünyada bir benzeri olmayan bu dijital dönüşüm projesi ile birlikte iç turizm dinamiklerini canlandırmak açısından çok önemli bir adım atılmış bulunmaktadır.
Turizmin 12 aya ve ülke geneline yayılması ilkemizin bir neticesi olarak ortaya çıkan TÜRSAB ROTA Projesi, hem üyemiz Seyahat Acentalarının kendi aralarındaki iş birliği olanaklarını arttıracak hem de tüketicilere Acentalarımız aracılığıyla yepyeni turizm rotaları sunacaktır. 

Tüm Seyahat Acentalarımıza açık olan TÜRSAB ROTA ile bu platforma dahil olan üyemiz, tek tıkla binlerce Acentanın tur paketine ulaşabildiği gibi kendi ürünlerini de bu platforma kolayca yükleyebilecektir.

Türkiye geneline bulunan 36 Bölge Temsil Kurulu’muz ve TÜRSAB AKADEMİ aracılığıyla sisteme Seyahat Acentalarımızın kolay ulaşım sağlanması amacıyla üyelerimize eğitimler verilecektir. 

TÜRSAB olarak, Seyahat Acentalığı mesleğine kâr amacı gütmeksizin katkı sağlamak asli görevlerimiz arasında yer almaktadır. Bu kapsamda TÜRSAB ROTA projesinin temelleri; ülke turizmine 12 ay boyunca, 81 ilimizin her köşesine farklı turizm ürünlerini en iyi hizmet kalitesi ile sunmak anlayışıyla atılmıştır.

Türkiye’miz; Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a kadar dört bir yanındaki tarihi, kültürel ve doğal turizm değerleri ile eşi benzeri olmayan bir potansiyele sahiptir. Bu topraklar, Anadolu’nun cömertliği ve misafirperverliği ile taçlandırıldığı zaman, daha da özgün bir destinasyona dönüşür. Bu zenginliği Acentalarımız aracılığıyla halkımızın hizmetine sunmak, en iyi şekilde anlatmak ve yaşatmak biz Seyahat Acentalarının asli görevlerinden biridir. 

TÜRSAB ROTA, TÜRSAB aile üyelerinin birbiriyle olan bağlarını güçlendirirken, seyahat severlere de kültür turizminden yat turizmine, sağlık turizminden doğa turizmine, gastronomi turizminden kış turizmine kadar ülkemizdeki tüm turizm türlerinde en iyi hizmeti sunma fırsatını tanımaktadır. 

TÜRSAB ROTA, yerel ve kültürel değerlerimize, doğal güzelliklerimize vurgu yaparak, Seyahat Acentalarımızı her bütçeye uygun farklı turizm ürünlerini sunmaları noktasında buluşturmayı hedefliyor. Bölgesel Acentaların birer tur operatörüne dönüştürülmesine destek olarak bölgesel kalkınmaya destek olmak, uzak yakın demeden TÜRSAB ailesindeki her ferdin birbirleriyle olan ilişkilerini güçlendirmek asıl amacımızdır.

TÜRSAB Rota projesi, bir yandan vatandaşlarımızın seyahatlerini Seyahat Acentaları aracılığı ile gerçekleştirmesini teşvik ederken diğer yandan esnafımızın canlanmasına ve bölgesel iş hacminin artmasına destek olarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

 

TÜRSAB Rota Tanıtım Filmi

 

TÜRSAB GÜVENCESİYLE YENİ BİR İŞ MODELİ

Üyelerimizi ve dolayısıyla seyahat severleri, TÜRSAB güvencesiyle yeni bir iş modeliyle tanıştırıyoruz. 

Turizm sektörünün en köklü kurumu olan TÜRSAB, üyelerine büyük fayda sağlayacağı dev bir dijital projeye imza atarak, ‘TÜRSAB ROTA Paket Tur Pazaryeri’ projesini hayata geçirmiştir.

ONLINE B2B TURİZM PLATFORMU

Online B2B turizm platformu TÜRSAB ROTA; Türkiye’de iç turizmi canlandıracak, ülkemizin saklı kalmış güzelliklerinin yer aldığı yeni rotalar geliştirecek ve üye Acentalarımız arasındaki bağları güçlendirecektir. 

TÜRSAB’DAN DİJİTAL HAMLE

Dijital dönüşüm çağında, gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak için son derece başarılı çalışmalara imza atan TÜRSAB’ın projesi TÜRSAB ROTA, sektöre yeni bir soluk kazandıracaktır. 

İÇ TURİZM DİNAMİKLERİNİ CANLANDIRAN HAMLE

Turizmde kayıt dışı ekonomiyi bitirecek olan bu dijital hamle; iç turizm dinamiklerini canlandıracaktır. 

TURİZMİ YILIN 12 AYINA VE ÜLKE GENELİNE YAYACAĞIZ

Turizmin yılın 12 ayına ve ülke geneline yayılması amacıyla tasarlanan TÜRSAB ROTA ile yerel turizmi geliştireceğiz, bölge ekonomisine katkı sağlayacağız. 

TÜRSAB ROTA ÜYELERİMİZİN İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRECEK

Bu platform, Türkiye’nin dört bir köşesinde birbirinden habersiz çalışan Seyahat Acentalarımızın karşılıklı ilişkilerini güçlendirecektir. 

Anadolu’nun her destinasyonunda yeni iş imkanlarının gelişmesine olanak sağlayacak. 

TÜM ACENTALARIMIZ ÜYE OLABİLECEK

TÜRSAB Rota platformu; büyük, küçük demeden, tüm acentalarımızı kapsayacak. 

BÖLGE TEMSİL KURULLARI ARACILIĞIYLA ÜYELERİMİZE EĞİTİM

Acentelerimizi sistem hakkında bilgilendirmek, sistemin doğru, hızlı ve güvenli çalışmasını sağlayabilmek için konusunda uzman kadromuz, TÜRSAB Akademi vasıtasıyla acentalarımıza eğitim verecektir.

TÜRSAB ROTA TURİZM SEKTÖRÜNDE HAKSIZ REKABETİN ÖNÜNE GEÇMEYİ HEDEFLİYOR

TÜRSAB ROTA; asli görevi kaçak Acenta faaliyetlerine karşı mücadele ederek haksız rekabeti önlemek ve turizm sektörü ile Seyahat Acentalığı mesleğine kâr amacı gütmeksizin katkı sağlamak olan TÜRSAB tarafından tasarlanmıştır. 

TÜRSAB ROTA TUR VE TATİL PAKETLERİ

Bu projede, TÜRSAB şeffaflığı ve güvencesi ile üyelerimize ve dolayısıyla tüketicilere ulaşmış olacağız. Seyahat severler Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki tarihi, kültürel ve doğal turizm değerlerinin yer aldığı binlerce paket tur ve tatil seçeneğine kolayca ulaşabilecek. 

TÜM TURİZM TÜRLERİ TEK BİR PLATFORMDA BULUŞACAK

Kültür turizminden yat turizmine, sağlık turizminden doğa turizmine, gastronomi turizminden kış turizmine kadar ülkemizdeki tüm turizm türleri tek bir platformda buluşacak. 

TÜRSAB ROTA YEREL KALKINMAYA VE EKONOMİYE KATKI SAĞLIYOR

Kâr amacı gütmeden üyelerimizin hizmetine sunulan platformumuz, ülke ekonomisine de kazanç sağlayacak. TÜRSAB ROTA, sektörümüzü güçlendireceği gibi yerel kalkınmayı da destekleyecek.İç turizm dinamiklerini canlandıracak olan proje, yerel istihdama da katkı sunacak. 

TEK TIKLA BİNLERCE ACENTANIN PAKET TURLARI ÖNÜNÜZDE

TÜRSAB’a üye binlerce Acenta, Türkiye’nin her bölgesinden birbirinden farklı binlerce tur paketini platform üzerinde sergileyebilecek. Platforma dahil olan Acentalar, Türkiye’nin her köşesinden binlerce tur paketine tek tıkla ulaşabilecek.

ŞEFFAF, GÜVENLİ VE DAHA UYGUN TUR PAKETİ İMKANI 

TÜRSAB ROTA uygulamasıyla Seyahat Acentalarımız tüketiciye; şeffaf, güvenli ve daha uygun tur paketi sunabilecek. 

ÜYELERİMİZİN BÖLGESİNDE GÜÇLENMESİNE VESİLE OLACAK

Birliğimize bağlı seyahat acentelerine geniş bir üretim ve satış yelpazesi sunan TÜRSAB ROTA, Seyahat Acentelerimizin yeni ürünler geliştirmesine vesile olacak. 
Bu platform ile üyelerimiz, tüketiciye daha kolay ulaşma imkanı yakalayacak. Dolayısıyla üyelerimizin bölgesel tur operatörleri olarak güçlenmesini sağlayacağız. 

TÜRSAB ROTA ALTERNATİF TUR PAKETLERİNİN OLUŞTURULMASINA ARACILIK EDECEK

TÜRSAB ROTA, yeni turizm rotalarına, alternatif tur paketlerinin geliştirilmesine aracı olacak. 

TURİZMDE KAYIT DIŞI EKONOMİYİ BİTİRECEK DİJİTAL HAMLE

TÜRSAB ROTA, seyahat acentelerimize; dünya standartlarında kolay, hızlı ve güvenli bir turizm platformu sunuyor. 
Ürünlerinin tanıtımını da yapabilecekleri bu platform, böylelikle üyelerimizin reklam maliyetlerine de destek oluyor. 
Turizmde kayıt dışı ekonomiyi bitirecek olan bu dijital hamle, seyahat severlere binlerce farklı tur paketi seçeneğini TÜRSAB güvencesiyle sunacak. 

TÜKETİCİ HAKLARINA SAYGILI GÜVENLİ SATIŞ, KOLAY ÖDEME SİSTEMİ

Acentelerimize güvenli satış, kolay ödeme sistemi sunan TÜRSAB ROTA, tüketici haklarına saygılı, tam kapsamlı sigorta sistemiyle de fark yaratıyor. 
Platforma dahil olan üyelerimiz, Türkiye’nin tüm bölgelerinde kafalarında soru işareti kalmadan satış yapabilecekler. 

GÜVENLİ PAKET TUR SİGORTA YAPISI

Dört binden fazla Seyahat Acentasına çağdaş, hızlı, kolay rezervasyon olanağı sunan TÜRSAB ROTA; güvenli ödeme sistemi ve taksit seçeneklerinin yanı sıra paket tur sigorta yapısıyla da tüketiciye güven veriyor. 
 

Daha fazla bilgi ve iletişim için e-posta adresimiz:   tursabrota@tursab.org.tr

 

ÜYE ACENTALARIMIZ İÇİN SİSTEME GİRİŞ

 

TÜRSAB Rota Eğitim Programı

 

Basında Yer Alan TÜRSAB Rota Haberleri

TÜM HABERLER
01  Eylül  2020
kategori deneme
HABERİ OKU
28  Temmuz  2020
ttt--ter çalış
HABERİ OKU
27  Temmuz  2020
kategori deneme
HABERİ OKU
27  Temmuz  2020
Test Haber yeni
HABERİ OKU
24  Temmuz  2020
Test Kategori
HABERİ OKU
24  Temmuz  2020
RGBA Test 2
HABERİ OKU
24  Temmuz  2020
RGBA Test 1
HABERİ OKU
24  Temmuz  2020
default renk
HABERİ OKU
TÜM DUYURULAR
01  Eylül  2020
Test Duyuru
HABERİ OKU
22  Temmuz  2020
Test Haber Color 4
HABERİ OKU
22  Temmuz  2020
Test Haber Color 3
HABERİ OKU
22  Temmuz  2020
Test Haber Color 2
HABERİ OKU
22  Temmuz  2020
Test Haber Color 3
HABERİ OKU
22  Temmuz  2020
Test Haber Color
HABERİ OKU
25  Nisan  2019
Amadeus Sistem Eğitimi / Pamukkale BTK
HABERİ OKU
25  Nisan  2019
Kültür Turizmi Sohbetleri - Göbeklitepe Kültürü
HABERİ OKU